ilbarsvarol@hotmail.com İlbars Dorukhan VAROL Kıbrıs 11 Ocak 2014, Cumartesi
Ziyaretçi Mesajı

saygıdeğer hocam;

galeri kısmını incelerken babamın bana nasihatta bulunurken yaşamındaki kesitlerden verdiği örneklerin iyice pekiştiğini hissettim.rahmetli dedem fethi varol,rahmetli babaannem,halam ve şuan hayatta olan kardeşlerin olduğu aile fotoğrafına baktığımda daha önce tanımadığım bir duyguyla karşılaştım.hani insanın doğduğundan beri yaptığı yutkunma eylemi vardır ya belkide şimdiye kadar hiç bir zaman bu kadar zor olmamıştı benim için...boğazım düğümlendi,üstüme bir ağırlık çöktü...bunların yanında bir o kadar da mutlu oldum bu fotoğraflara vakıf olabildiğim için.

site için emeği geçen herkesten allah razı olsun.varol ailesine başarılara başarı katan,sağlıklı,mutlu bir hayatın devamlılığını diliyorum...ellerinden öperim amca... ilbars dorukhan varol.

 
aslan_seyfo@hotmail.com Seyfettin Seyfettin Samsun 15 Aralık 2012, Cumartesi
Ziyaretçi Mesajı

hocam makine mühendisliği 4. sınıf öğrensi olarak sitenizde sunduğunuz kaynak imkanlarından dolayı cok müt***kirim. elinize, yüreğinize sağlık. böyle eğitim yönüyle yararlı paylaşımlarda bulunduğunuz için sonsuz t***kürlerimi borç bilirim. saygılarımla..

 
huzunlu_gezgin@hotmail.com Şenol Özel İstanbul 18 Ağustos 2012, Cumartesi
Ziyaretçi Mesajı

sayın asaf bey, oğlum serhat özel, fırat universitesi, teknoloji fakultesi, yazılım mühendisliği bölümünü kazandığından dolayı, okuyacağı şehri, üniversiteyi/fakülteyi ve hocalarını tanımaya çalışıyorum. yaşam öykünüzden, gençlerin ders çıkarmalarını diliyorum. sizinle yüzyüze görüşme şansımız olmasa da, sitenizde yazdıklarınızı okuyunca, tanıdık hissini veriyorsunuz. doğallığınızı, samimiyetinizi takdir ediyorum. oğlum, bilgisayarla ilgili tüm konuları sevdiği için özellikle, bilgisayar ya da yazılım mühendisliği bölümlerini tercih etti. kaygımız elazığ'da okuyabilecek mi? çevre illerdeki terör olayları başlıca kaygımız. ayrıca ikinci öğretimi kazandığından dolayı, hem ekonomik olarak, hem de akşam eğitimi nasıl our diye kaygılıyız. gündüz eğitiminden kalite olarak farkı olur mu? bu konularda bilgilendirmek adına e-mailime cevap yazarsanız sevinirim. saygılarımla...

 
[««][«] 1.2.3. [»][»»]  [Toplam: 6 » 1. Sayfa]
Dün : 11     |     Bugün : 0     |     Online Ziyaretçi : 1     |     Toplam Ziyaretçi : 18124     |     Onay Bekleyen : 18587     |     Toplam Mesaj : 18603